top of page

Angażujemy licealistów w tworzenie Centrum ElektroEkologii!

Ostatnie tygodnie były dla nas wyjątkowo owocne pod względem współpracy z młodzieżą. Mieliśmy przyjemność ponownie współpracować ze zwycięzcami ElektroEkologicznego Hackathonu oraz twórcami profilu Elektrośmieciary. Dodatkowo, przeprowadziliśmy pierwszą w historii Centrum ElektroEkologii grupę focusową!Z twórcami pomysłu na Elektrośmieciary nawiązaliśmy płatną współpracę, aby pokazać im, jak tego typu działania wyglądają od strony biznesowej. Młodzi twórcy mieli okazję zobaczyć, jak planuje się płatne promocje oraz jak tworzy się raporty z wykonanych działań. Wierzymy, że było to dla nich cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.


Nasi młodzi partnerzy stworzyli szereg informacyjnych i edukacyjnych TikToków, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dzięki ich kreatywności mogliśmy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, promując ekologiczne postawy i zachęcając szkoły do udziału w konkursie ElektroEkologiczna Szkoła.


Dodatkowo, zorganizowaliśmy grupę focusową, w której uczestniczyło 8 licealistów i licealistek. Spotkanie to było doskonałą okazją do omówienia działań Centrum ElektroEkologii w sieci. Wspólnie dyskutowaliśmy nad pomysłami na rozwój naszych profili w mediach społecznościowych oraz kampaniami, które mogłyby jeszcze bardziej zaangażować młodzież do organizacji zbiórek elektrośmieci na szeroką skalę. Młodzi uczestnicy wykazali się nie tylko zaangażowaniem, ale także kreatywnością, oferując wiele cennych uwag i propozycji.


Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaangażowanie i kreatywność młodych ludzi, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Ich świeże spojrzenie i entuzjazm są dla nas inspiracją. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom możemy nie tylko edukować, ale także inspirować kolejne pokolenia do działania na rzecz ekologii.


Działania te utwierdzają nas w przekonaniu, że współpraca z młodzieżą jest kluczem do budowania świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Razem możemy więcej – dlatego cieszymy się, że młodzi ludzie są częścią naszego zespołu i wspólnie tworzymy przyszłość przyjazną środowisku.

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page