top of page

2. urodziny Centrum ElektroEkologii świętowaliśmy we wspaniałym gronie!

Nie jest niczym zaskakującym, że czas płynie bardzo szybko. Ani się obejrzeliśmy, a minął kolejny rok działania Centrum ElektroEkologii na mapie Warszawy (i całej Polski!). 22 listopada 2023 r. spotkaliśmy się w gronie partnerów, gości specjalnych i mediów, aby podsumować ostatni rok.Licząc od początku działania Centrum ElektroEkologii, czyli od września 2021 r. przeszkoliliśmy blisko 10 000 uczniów, przeprowadziliśmy niemal 400 ekowarsztatów! Te liczby są bardzo satysfakcjonujące. I jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że każdy z uczniów przekazał tę wiedzę przynajmniej kilku domownikom czy znajomym, dotarcie z informacjami o elektroekologii możemy liczyć w dziesiątkach tysięcy!Na konferencji prasowej wystąpił Grzegorz Skrzypczak, Prezes Zarządu ElektroEko – inicjatora projektu, głos zabrali także Poseł Andrzej Domański oraz Jacek Łęgiewicz, Dyrektor ds. Korporacyjnych w Samsung, który jest partnerem strategicznym naszego Centrum.


Ale to nie wszystko! Skoro nasze Centrum to miejsce dla młodych, oddaliśmy też głos tegorocznym zwycięzcom ElektroEkologicznego Hackathonu — grupie uczniów z Liceum Ogólnokształcącego DobraTU im. Tosi Kozłowskiej w Warszawie. Jedną z nagród w Hackathonie było szkolenie z wystąpień publicznych z I’MPRO IMPRO. Licealiści byli świeżo po tych warsztatach, efekty były od razu widoczne!


Całość wydarzenia urozmaicały prace Magdaleny Lenartowicz, artystki młodego pokolenia. Magdalena przygotowała specjalnie dla gości ręcznie malowane zakładki do książek. W sam raz na długie zimowe wieczory.


Dziękujemy wszystkim obecnym i tym, którzy nas stale wspierają!

2 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page