top of page
CEE_slaider__01.jpg

Witaj w Centrum ElektroEkologii
Pierwszym w Europie miejscu dla młodzieży,
w którym edukujemy, jak prawidłowo postępować
z elektrośmieciami

Tworzymy przestrzeń do wymiany idei i pomysłów, inspirujemy młode osoby do podejmowania inicjatyw, które podniosą świadomość w temacie elektroodpadów i przyczynią się do zmiany nawyków względem właściwego pozbywania się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE).

icon_edukacja.jpg
Edukacja

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży dotyczące prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. Zapraszamy grupy szkolne wraz z nauczycielami. Oferujemy materiały edukacyjne do samodzielnego przeprowadzenia lekcji w szkołach.

icon_recykling_edited.jpg
Akcja

Wspieramy organizację zbiórek elektrośmieci. Edukując, dbamy o to, aby zużyte sprzęty trafiały do specjalnych punktów zbierania, a następnie do zakładów przetwarzania, gdzie otrzymują szansę na drugie życie. 

icon_networking.jpg
Inspiracja

Organizujemy spotkania i warsztaty z inspirującymi ludźmi. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych losem naszej planety. Budujemy społeczność zaangażowaną w ochronę środowiska.

Każdy powinien wiedzieć,
co zrobić ze zużytym smartfonem, tabletem, laptopem

IMG_2503.heic
cele_wiekszecee.png

Chcemy Waszą pozytywną energię przemienić w działania na rzecz ochrony środowiska, zwłaszcza te związane z postępowaniem ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym, z którymi obcujecie od urodzenia. Wspieramy i utrwalamy pozytywne nawyki z tym związane, ale też zachęcamy do popularyzowania idei oddawania elektrośmieci do specjalnych miejsc tj. PSZOK-ów, punktów zbierania, sklepów.

Kim jesteśmy?

Centrum ElektroEkologii powstało dzięki grupie osób, dla których niezwykle ważny jest los naszej planety. Utrwalanie proekologicznych postaw wśród młodych osób będących od najmłodszych lat użytkownikami technologii jest kluczem do odpowiedzialnego podejścia współczesnych konsumentów.

O nas >

Cele Zrównoważonego Rozwoju

Nasze działania prowadzimy zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju określonymi przez ONZ.

Przeczytaj artykuł >

Zobacz film z otwarcia Centrum ElektroEkologii

Centrum oficjalnie otworzyliśmy 20 października w CIC Warsaw. Zobacz krótką relację z tego wydarzenia. W otwarciu wzięli udział przedstawiciele ElektroEko, Samsung, Influencer, a także nauczyciele i uczniowie Technikum nr 7 w Warszawie.

Zapraszamy na ekowarsztaty!

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące naszych wydarzeń
lub chciałbyś zrealizować z nami projekt? Napisz do nas!

WYBIERZ OPCJĘ

Dziękujemy za wiadomość!

Czy wiesz, że…

…gdybyśmy poddali recyklingowi milion telefonów komórkowych, zmniejszylibyśmy emisję gazów cieplarnianych równą usunięciu
1 368 samochodów z drogi na rok?

Artykuły do porannej herbaty...

blue line.png
phones_1.png
Działamy dzięki wsparciu

Organizator

EE_Logo.png

Partner strategiczny

Samsung_Orig_Wordmark_BLACK_RGB.png

Partner merytoryczny

cyfrowy-dialog.png
bottom of page