top of page

Rok szkolny 2021/2022 za nami!

Czy to już naprawdę koniec roku szkolnego? Dla nas był to rok pełen wyzwań, nowych znajomości i masy przeprowadzonych ekowarsztatów! Pierwsze w historii stacjonarne warsztaty w Centrum ElektroEkologii miały miejsce 27 września 2021 w CIC Warsaw. Do końca czerwca 2022 było ich... Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, ile!Uwaga, teraz czas na duże liczby 😁 W roku szkolnym 2021/2022 zorganizowaliśmy w sumie 62 ekowarsztaty stacjonarne, 125 ekowarsztatów online, co daje nam w sumie liczbę aż 187 spotkań z Wami! Łącznie przez ten rok przekazaliśmy wiedzę 4682 uczniom! Jak rozkładało się to wiekowo?

  • 144 klasy szkół podstawowych (w tym 5 klas z oddziałami specjalnymi lub integracyjnymi!)

  • 78 klasy szkół ponadpodstawowych

Coś matematyka się Wam nie zgadza? 🧮 A to dlatego, że w okresie Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy 9 dodatkowych warsztatów na ponad 1000 osób!


✅ Duża część warsztatów stacjonarnych od marca 2022 r. odbyła się w ramach zorganizowanej przez nas elektroekologicznej wycieczki. Co kryje się pod tą nazwą? Zapisane klasy miały zaplanowany cały dzień atrakcji! Najpierw były 1,5-godzinne warsztaty w Centrum ElektroEkologii, potem wjeżdżaliśmy na taras na 21. piętrze (oczywiście jeżeli pogoda na to pozwalała). Kolejnym elementem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Ta instytucja chyba nie jest nikomu obca, ale jeżeli jeszcze tam nie byliście, to polecamy z całego serca! Każdy znajdzie tam coś dla siebie i opcji na nudę nie ma.


Wrzucamy Wam mały sneak peak tego, jak prezentuje się Warszawa z 21. piętra 😎
✅ W tym półroczu współpracowaliśmy też z Pauliną Górską, jedną z najbardziej wpływowych eko aktywistek w Polsce. Paulina przeprowadziła dla naszych obserwatorów świetny webinar, pt. “Małe kroki, duże znaczenie. Dlaczego warto żyć ekologicznie? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywają elektrośmieci?” i dzieliła się wiedzą nt. elektrośmieci na swoich profilach w mediach społecznościowych (tu możecie zobaczyć post na Instagramie). ✅ W czerwcu 2022 r. wystartowała też elektroekologiczna wystawa, którą możecie oglądać codziennie w CIC Warsaw przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie (przypominamy, że tutaj też mieści się nasze biuro!). Więcej o wystawie możecie przeczytać na naszym blogu. Stale zachęcamy Was do przychodzenia i oglądania wystawy. Przy okazji można do nas zajrzeć i porozmawiać, my zawsze jesteśmy na to otwarci 😊 Klasycznie, nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się na nowy rok szkolny. Do zobaczenia!

3 wyświetlenia
bottom of page